افزونه جستجو اختراع مرورگر کروم و فایر فاکس

پایگاه تحلیل و جستجو اختراع دارکوب به منظور دسترسی سریعتر مخاطبان به اطلاعات اختراعات ثبت شده در ایران افزونه جستجو اختراعات را برای مرورگر های فایر فاکس و گوگل کروم طراحی کرده است. جهت نصب افزونه وارد مرورگر مورد نظر شده و بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

ext_site-pic-chr

افزونه جستجو اختراع دارکوب - مرورگر فایر فاکس

 

عملکرد افزونه دارکوب در جستجو اختراعات

اما این افزونه دقیقا چه میکند؟ پس از نصب افزونه جستجو اختراعات در مرورگر فایر فاکس یا گوگل کروم ، زمانی که کاربر در سایت گوگل، به دنبال موضوع فنی خاصی می گردد، این افزونه موضوع مربوطه را در دیتا بیس گوگل و سایت دارکوب مورد جستجو قرار داده و نتایج آن را به کاربر نمایش میدهد.

 

جستجو اختراع توسط افزونه دارکوب

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، عبارت "خودرو برقی" در مرورگر گوگل جستجو شده است و افزونه تعداد نتایج پیدا شده را نشان میدهد و پس از کلیک بر روی افزونه، نتایج قابل مشاهده است. در ابتدا نتایج گوگل دیده میشود و در صورتی که اسکرول کنیم، نتایج یافت شده در سایت دارکوب نیز قابل دیدن است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید بر روی هر کدام از نتایج کلیک کرده و اطلاعات مربوطه را مشاهده کنید.

 

جستجو مالک اختراع با افزونه دارکوب

پس از جستجو نام شخص حقوقی یا حقیقی در گوگل، همانطور که در تصویر بالا مشخص است، چنانچه اختراعی با مالکیت وی به ثبت رسیده باشد، افزونه دارکوب لیست اختراعات مربوطه را نمایش خواهد داد.

 

جستجو مالک اختراع با افزونه دارکوب

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، در صورت جستجو نام شخص حقیقی در سایت گوگل، چنانچه شخص در اختراعی نقش مخترع را داشته باشد افزونه دارکوب لیست اختراعات مربوط به وی را نمایش خواهد داد.