جستجو پیشرفته علامت تجاری

جستجو علامت تجاری ثبت شده خدمت دیگری از سایت دارکوب است که به کاربران اجازه میدهد به صورت پیشرفته در علائم تجاری جستجو کنند تا از ثبت تقاضای تکراری جلوگیری شود. پایگاه دارکوب امکان جستجو دقیق عنوان مورد نظر و تشابهات آن را برای علائم تجاری به وجود آورده است.


تاریخ اظهارنامه:
از
تا
یافتن نتایج مرتبط خارج از طبقه تعیین شده
بازنشانی

کاربر گرامی، به منظور انجام جستجو دقیق در علائم تجاری، چنانچه عنوان مورد نظر شما از چند کلمه تشکیل شده است، بهتر است هر کلمه را به صورت جداگانه جستجو نمایید. در نظر داشته باشید چنانچه عبارت مورد نظر شما دارای چند کلمه باشد، اگر هر یک از کلمات قبلا توسط شخص دیگری در همان طبقه و با همان کالا/خدمت ثبت شده باشد، درخواست ثبت علامت شما رد خواهد شد. البته لازم به ذکر است بطور کلی دستورالعمل ثبت علائم تجاری دارای استثنائات فراوانی به منظور رد یا پذیرش درخواست ثبت می باشد.

متقاضی ثبت علامت تجاری در ایران برای هر کدام از کالا/خدمات مورد نظر باید مجوز فعالیت از مراجع ذی صلاح (پروانه کسب، جواز تاسیس، پروانه بهره برداری و مانند آن) را داشته باشد. درج موضوع فعالیت در روزنامه رسمی شرکت به عنوان مجوز فعالیت قابل قبول نمی باشد. همچنین جهت درخواست عناوین غیر فارسی (شامل ترکی آذربایجانی، کردی، لری، انگلیسی و ...) نیاز است کارت بازرگانی اتاق بازرگانی (کارت عضویت اتاق بازرگانی مورد قبول نمی باشد) به نام متقاضی در اظهارنامه درج گردد. در نتیجه به منظور جستجو بهینه، فقط طبقه (و البته کالا/خدمت) مرتبط با فعالیت مد نظر خود را هنگام جستجو انتخاب فرمایید.